Новини / Техніка     09 січня 2019 15:44

Цеппелін Україна запустили на вітчизняний ринок трактор Valtra A95

Компанія «Цеппелін Україна» презентувала ринку нову модель Valtra A95, що оснащена винятковими для свого сегмента тракторів електронними технологіями.

Фінський бренд Valtra продовжує тріумфально повертатися на укра­їнський ринок. Слідом за моделями серії T потужністю від 165 к. с. у Києві була презентована нова модель Valtra A95. Ця машина оснащена двигуном AGCO Power потужністю 103 к. с. та призначена для задо­волення потреб аграріїв в одному з наймасовіших тракторних сегмен­тів. Оцінити можливості нової моделі може кожен бажаючий на демомайданчиках «Цеппелін Україна» в Одесі, Кропивницькому, Полтаві, Львові, Харкові, Сумах, Києві.

Як правило, в Україні сегмент тракто­рів потужністю близько 100 к. с. був відданий на відкуп малобюджетним моделям із застарілою конструкцією. Через це невеликі фермерські госпо­дарства почали суттєво відставати від технологічного прогресу сільгосп­техніки. Однак сільське господарство в Україні безупинно розвивається, а разом з тим і вимоги до аграріїв, які прагнуть працювати виключно з високопродуктивною та надійною технікою. Саме тому компанія «Цеп­пелін Україна» представила на вітчиз­няному ринку трактори Valtra A95 на 103 к. с. Модель вже перевірена у десятках країн світу та є оптималь­ною з погляду співвідношення ціни та якості.

Розробки фінських інженерів відомі не тільки своїм неперевершеним ди­зайном, а й витривалістю та якістю. Модель A95, створена фінськими конструкторами, випускається вже протягом 12 років. А виробництво розміщене на партнерському заводі Valtra — турецької компанії Hema Endustri.

Valtra A95 розрахований для роботи у реально складних умовах, тому має підвищений запас надійності та продуктивності. У конструкції передбачена максимальна економія пального. Саме такі характеристики й стали однією з причин появи цієї моделі на українському ринку.

Справа техніки

Чотирициліндровий двигун AGCO Power (Sisu) з об’ємом 4,4 л випускається безпосередньо у Фінляндії. Він осна­щений перевіреною системою точного вприскування. Крім високої економічності та надійності конструкції це означає, що Valtra A95 невибагливий до якості пально­го, що особливо важливо за вітчизняних умов експлуатації.

До того ж максимальний крутний момент дорівнює 360 Нм за 1400 об./хв. Двигун моделі А95 також оснащений ротор­ним насосом Bosch VE, турбонаддувом із проміжним охолодженням і компактним повітряним фільтром.

Трактор А95 має надійну та конструктив­ну синхронізовану трансмісію з човнико­вим механізмом та дводисковим зчеплен­ням. Модель має 12 передніх та 12 задніх передач, також опційно передбачено ввімкнення зчеплення одним натиском кнопки HiShift, розташованої на важелі.

Гідравлічна система з відкритим центром Valtra A95 становить 55 л. До переваг можна віднести окремі ванни для гідрав­лічної та трансмісійної олив, що пози­тивно впливає на збереження чистоти мастила трансмісії та продуктивність роботи трактора з різним знаряддям. Та­кож передбачено зручне обслуговування системи, яка захищена двома легкодо­ступними фільтрами.

Серед переваг конструкції Valtra A95 і наявність електронного керування за­дньою навіскою. Система Autocontrol має функцію запам’ятовування та утримання заданих даних стосовно робочої глибини, швидкості заглиблення, максимальної на­віски тощо. Така опція заощаджує багато часу для оператора та підстраховує його від помилок. Подібна функція виняткова для тракторів цього сегмента потужності.

Широкий вибір

На ринку України нова модель Valtra доступна у різних комплектаціях залеж­но від побажань та вимог аграріїв. Це передусім наявність трьох гідравлічних клапанів, можливість встановити третій клапан з регулюванням потоку, регулю­ванням тяги задньої навіски, комплект передніх та задніх противаг і додаткове робоче освітлення. Вантажність задньої навіски — 3,2 т, що є значним показни­ком для тракторів цього класу.

Фінські трактори Valtra вирізняються вмі­лим поєднанням простоти конструкції та розумних електронних систем. І модель A95 не є виключенням. Окрім системи за­пам’ятовування даних в роботі з навісним обладнанням, новинка оснащена техно­логією Drive Balance Control, яка додатко­во сприяє підвищеній стійкості машини під час транспортування з обладнанням. Це дає змогу суттєво підвищити продук­тивність трактора.

Велика увага при створенні трактора приділялася саме комфорту умов роботи. Valtra A95 має простору ергономічну кабіну з абсолютною оглядовістю — в оглядовій доступності оператора навітьколеса трактора. Рівень комфорту в ро­боті Valtra А95 помітно вирізняється серед тракторів сегмента потужності близько 100 к. с.

Valtra A95 можна застосовувати як для проведення всіх видів польових операцій із причіпним обладнанням, так і для підсобних робіт, а також транспор­тування вантажів. Машина оснащена традиційним ВВП 540/1000 об./хв.

Універсальний помічник

Вітчизняні аграрії, безперечно, гідно оцінять універсальну модель Valtra A95. Машину цілком можна використову­вати як основний або єдиний трактор у господарствах до 300 га. Максимальна швидкість трактора сягає 40 км/год. Такі агрегати нерідко використовують для обробітку землі, роботи з обприску­вачами, прес-підбирачами тощо. А ще це незамінна машина на фермі для сільсько­господарських перевезень.

Ключове завдання цієї моделі в Україні — прийти на заміну застарілим конструкці­ям. «Цеппелін Україна» пропонує новинку в поєднанні з якісним сервісним обслуго­вуванням. Компанія має сервісну мережу на всій території України, що дає ферме­рам впевненість: їх трактор завжди буде у відмінному стані.

Читайте також