Новини / Техніка     09 січня 2019 15:44

Цеппелін Україна запустили на вітчизняний ринок трактор Valtra A95

Компанія «Цеппелін Україна» презентувала ринку нову модель Valtra A95, що оснащена винятковими для свого сегмента тракторів електронними технологіями.

Фінський бренд Valtra продовжує тріумфально повертатися на укра­їнський ринок. Слідом за моделями серії T потужністю від 165 к. с. у Києві була презентована нова модель Valtra A95. Ця машина оснащена двигуном AGCO Power потужністю 103 к. с. та призначена для задо­волення потреб аграріїв в одному з наймасовіших тракторних сегмен­тів. Оцінити можливості нової моделі може кожен бажаючий на демомайданчиках «Цеппелін Україна» в Одесі, Кропивницькому, Полтаві, Львові, Харкові, Сумах, Києві.

Як правило, в Україні сегмент тракто­рів потужністю близько 100 к. с. був відданий на відкуп малобюджетним моделям із застарілою конструкцією. Через це невеликі фермерські госпо­дарства почали суттєво відставати від технологічного прогресу сільгосп­техніки. Однак сільське господарство в Україні безупинно розвивається, а разом з тим і вимоги до аграріїв, які прагнуть працювати виключно з високопродуктивною та надійною технікою. Саме тому компанія «Цеп­пелін Україна» представила на вітчиз­няному ринку трактори Valtra A95 на 103 к. с. Модель вже перевірена у десятках країн світу та є оптималь­ною з погляду співвідношення ціни та якості.

Розробки фінських інженерів відомі не тільки своїм неперевершеним ди­зайном, а й витривалістю та якістю. Модель A95, створена фінськими конструкторами, випускається вже протягом 12 років. А виробництво розміщене на партнерському заводі Valtra — турецької компанії Hema Endustri.

Valtra A95 розрахований для роботи у реально складних умовах, тому має підвищений запас надійності та продуктивності. У конструкції передбачена максимальна економія пального. Саме такі характеристики й стали однією з причин появи цієї моделі на українському ринку.

Справа техніки

Чотирициліндровий двигун AGCO Power (Sisu) з об’ємом 4,4 л випускається безпосередньо у Фінляндії. Він осна­щений перевіреною системою точного вприскування. Крім високої економічності та надійності конструкції це означає, що Valtra A95 невибагливий до якості пально­го, що особливо важливо за вітчизняних умов експлуатації.

До того ж максимальний крутний момент дорівнює 360 Нм за 1400 об./хв. Двигун моделі А95 також оснащений ротор­ним насосом Bosch VE, турбонаддувом із проміжним охолодженням і компактним повітряним фільтром.

Трактор А95 має надійну та конструктив­ну синхронізовану трансмісію з човнико­вим механізмом та дводисковим зчеплен­ням. Модель має 12 передніх та 12 задніх передач, також опційно передбачено ввімкнення зчеплення одним натиском кнопки HiShift, розташованої на важелі.

Гідравлічна система з відкритим центром Valtra A95 становить 55 л. До переваг можна віднести окремі ванни для гідрав­лічної та трансмісійної олив, що пози­тивно впливає на збереження чистоти мастила трансмісії та продуктивність роботи трактора з різним знаряддям. Та­кож передбачено зручне обслуговування системи, яка захищена двома легкодо­ступними фільтрами.

Серед переваг конструкції Valtra A95 і наявність електронного керування за­дньою навіскою. Система Autocontrol має функцію запам’ятовування та утримання заданих даних стосовно робочої глибини, швидкості заглиблення, максимальної на­віски тощо. Така опція заощаджує багато часу для оператора та підстраховує його від помилок. Подібна функція виняткова для тракторів цього сегмента потужності.

Широкий вибір

На ринку України нова модель Valtra доступна у різних комплектаціях залеж­но від побажань та вимог аграріїв. Це передусім наявність трьох гідравлічних клапанів, можливість встановити третій клапан з регулюванням потоку, регулю­ванням тяги задньої навіски, комплект передніх та задніх противаг і додаткове робоче освітлення. Вантажність задньої навіски — 3,2 т, що є значним показни­ком для тракторів цього класу.

Фінські трактори Valtra вирізняються вмі­лим поєднанням простоти конструкції та розумних електронних систем. І модель A95 не є виключенням. Окрім системи за­пам’ятовування даних в роботі з навісним обладнанням, новинка оснащена техно­логією Drive Balance Control, яка додатко­во сприяє підвищеній стійкості машини під час транспортування з обладнанням. Це дає змогу суттєво підвищити продук­тивність трактора.

Велика увага при створенні трактора приділялася саме комфорту умов роботи. Valtra A95 має простору ергономічну кабіну з абсолютною оглядовістю — в оглядовій доступності оператора навітьколеса трактора. Рівень комфорту в ро­боті Valtra А95 помітно вирізняється серед тракторів сегмента потужності близько 100 к. с.

Valtra A95 можна застосовувати як для проведення всіх видів польових операцій із причіпним обладнанням, так і для підсобних робіт, а також транспор­тування вантажів. Машина оснащена традиційним ВВП 540/1000 об./хв.

Універсальний помічник

Вітчизняні аграрії, безперечно, гідно оцінять універсальну модель Valtra A95. Машину цілком можна використову­вати як основний або єдиний трактор у господарствах до 300 га. Максимальна швидкість трактора сягає 40 км/год. Такі агрегати нерідко використовують для обробітку землі, роботи з обприску­вачами, прес-підбирачами тощо. А ще це незамінна машина на фермі для сільсько­господарських перевезень.

Ключове завдання цієї моделі в Україні — прийти на заміну застарілим конструкці­ям. «Цеппелін Україна» пропонує новинку в поєднанні з якісним сервісним обслуго­вуванням. Компанія має сервісну мережу на всій території України, що дає ферме­рам впевненість: їх трактор завжди буде у відмінному стані.

Техніка        13 листопада 2018 16:19

Дебют тракторів Valtra на українському ринку був вдалим ФОТО

Дебют тракторів Valtra на українському ринку був вдалим – українські аграрії виявили зацікавленість у придбанні новинки. Про це на «ІнтерАГРО 2018» повідомив Ілля Смаглецький, генеральний директор компанії «Агроспейс».

Презентації нового трактора Т-серії почалися лише на початку цього року. За цей час дистрибуторами було проведено близько 30 демо-показів Valtra. «На всіх демо-показах, новий трактор зарекомендував себе, як дуже зручний у керуванні, аграрії відмітили і тягові показники, і економне споживання палива. Також фермерам сподобалась трансмісія Powershift, яка «керується як безступенева» та роздільні ємність гідравлічного мастила – окремо для трансмісії, окремо – для гідравліки. Це унеможливлює потрапляння бруду у трансмісію і робить трактор більш надійним у експлуатації», – додав Ілля Смаглецький.

За його словами, компанія «Агроспейс» вже продала дві таких «робочі конячки» – один у максимальній комплектації Valtra Т234 Versu з новим революційним підлокітником управління Valtra SmartTouch і другий – Valtra Т194 Active. Хоча, як підкреслив пан Смаглецький, Valtra Active дуже важко назвати «базовим» у комплектації – адже і ця модель обладнана всім необхідним для щоденного використання: має повний комплект баластування, широкі шині, комфортне і зручне місце оператора та пасажира, чудову оглядовість (омивач та очисники скла з діапазоном бороти 180 градусів), кондиціонер, три пари гідро виходів, гідравлічний насос на 115 л./хв. та багато іншого.

При цьому, Ілля Смаглецький не вважає, що новий трактор буде якось «конфліктувати» з ще одним брендом тракторів у лінійці компанії – Fendt.

«Для себе ми вирішили, що трактори малої потужності і трактори 200+ к.с. це буде Valtra, а більш потужні машини, які доходять до 600-650 к.с. – це буде Fendt»,- сказав він.

Крім того, генеральний директор «Агроспейс» відзначив появу в модельному ряді Valtra «малюка» на 100 к.с., що розширює аудиторію нового трактора – нова модель буде цікавою найдрібнішим господарствам у 100 і менше гектар. Не дивлячись на малу потужність стосильний трактор має всі ознаки «старших братів», навіть, окремі ванни для трансмісії і гідравлічного приводу для причіпної техніки.

Детальніше читайте в наступному номері Landlord.

Поділися

Новини        06 вересня 2018 11:09

«Цеппелін Україна» організувала кілька етапів Valtra Smart Tour

У середині серпня в рамках Valtra Smart Tour в Україні відбулися презентації фінських тракторів Valtra — T194 Versu і T194 Active, які є новими не  тільки на українському, а і на глобальному ринку. Подібні тури виробник проводить вже чотири роки, у 2018-му Valtra Smart Tour розпочався ще у лютому — маршрут пролягав через Ірландію, Велику Британію та низку інших європейських країн. В Україні заходи відбулися в Одеській, Полтавській, Дніпропетровській, Черкаській областях. «Це перший захід такого рівня у країні взагалі, і ми дуже вдячні нашому партнеру — компанії «Цеппелін Україна», яка взяла на себе організацію», — відзначив на першій з презентацій на Одещині представник заводу Valtra Олексій Кутін. Компанія «Цеппелін Україна» — дистриб’ютор таких визнаних брендів техніки, як Fendt, Valtra, Gregoire Besson, Rabe, Bourgault, Berthoud та інших. Вона входить до великої міжнародної мережі компаній ZEPPELIN GmbH — німецького промислового концерну, який представлений у 20 країнах світу.

Портрет переможця

Трактори Valtra T Series тільки у 2018 році стали переможцями декількох провідних міжнародних конкурсів сільськогосподарської техніки. У них менше деталей, ніж в будь-якому іншому, вони створені для роботи в жорстких умовах, мають чудово обладнане місце оператора у п’ятиточковій кабіні та ще низку переваг. Крім того, Valtra T Series стали переможцями з дизайну серед усіх тракторів провідних виробників світу.

У презентованих моделях Versu та Active, за словами представника заводу Valtra Олексія Кутіна, управління трансмісією роботизоване і механічні важелі управління взагалі відсутні. Вони можуть бути оснащені простими у використанні базовими органами управління або підлокітником Valtra ARM, який дозволяє управляти передачами за допомогою невеликого джойстика, а також круїз-контролем. Крім того, модель Active пропонує революційну технологію Powershift з гідравлічною системою, чутливою до навантаження, Load Sensing і окремими мастилами для гідравліки і трансмісії. Відмінною ж рисою Valtra Versu є обов’язкове оснащення новим підлокітником управління Valtra SmartTouch, про який треба сказати більше. Саме родзинкою презентації, яка перетворює звичайний День поля на Smart Tour, є наявність спеціально обладнаного Demo truck, у якому відвідувачі можуть окремо тестувати пристрої керування тракторами Valtra, у тому числі й підлокітник Valtra SmartTouch. Він зрозуміліший, ніж більшість моделей смартфонів. Усі технології інтегровані в новий простий у використанні формат — система точного землеробства Auto Guide, ISOBUS, телеметрія, AgControl і TaskDoc.

Усі рішення інтуїтивно зрозумілі — на екрані зображений трактор і позначені всі основні вузли. Зображення можна повертати на екрані: наприклад, якщо треба активізувати управління переднім або заднім вузлом, то й на зображенні він буде розташовуватися відповідно попереду або позаду. Усі налаштування за допомогою джойстика і двох кнопок — М1 і М2 — зберігаються у пам’яті SmartTouch. Таким чином оператору немає потреби щоразу проводити налаштування механізмів — достатньо натиснути кнопку. Більш того, система дозволяє зберігати певні налаштування в окремих профілях — наприклад, «плуг» чи «борона». А якщо на тракторі працюють кілька операторів, кожен з них може зберігати свої налаштування окремо. Перелічувати переваги підлокітника можна довго — за словами Олексія Кутіна, ця система керування зараз немає аналогів у світі.

Профіль споживача

Як розповів керівник напряму продажів сільськогосподарської техніки в Одеській, Кіровоградській і Львівській областях компанії «Цеппелін Україна» Ігор Хижняк, новий бренд у портфелі дилера, як і взагалі у країні, з’явився тільки на початку року. «Зараз ми працюємо над тим, щоб підготувати ринок для нового бренду, щоб фермерам було комфортно з ним працювати», — зауважив він.

Ігор Хижняк поділився історією підготовки передачі Valtra фермеру у Кіровоградській області, яка відбудеться цієї осені. Батько-фермер запропонував своєму п’ятнадцятирічному синові, який вже працює поруч, обрати собі на день народження новий трактор. І хлопець покоління смартфонів, вивчивши всі пропозиції, обрав Valtra HiTech з підлокітником Valtra SmartTouch. «Для мене цей приклад показовий — він говорить і нам як дилерам, і виробникам, у якому напрямі треба рухатися, чого буде вимагати нове покоління українських фермерів», — додав Хижняк. Перший вітчизняний власник трактора Valtra теж не пропустив демонстрацію, влаштовану «Цеппелін Україна» в рамках Valtra Smart Tour. Це голова фермерського господарства «Україна» Ширяївського району на Одещині Руслан Кривовид, який завітав на презентацію з усією родиною. Компанія «Цеппелін Україна» передала йому 195-сильний трактор Valtra у версії Versu ще 6 квітня цього року. Тож у власника вже була можливість випробувати техніку в реальних умовах.

«Поки жодних нарікань на трактор не було. Виносити кінцевий вердикт ще зарано — щоб зрозуміти, на що здатен трактор, він повинен відпрацювати кілька років, — зауважує Кривовид. — Але, виходячи з  результатів роботи, які я вже бачу, можу сказати, що зараз Valtra — це найкраща пропозиція на ринку техніки за співвідношенням ціни та якості. До того ж, для мене важливо, що сервісне обслуговування здійснює «Цеппелін», вони професіонали».

Якість обслуговування

Про високий рівень сервісу, що забезпечує «Цеппелін Україна», розповідали й інші гості одеської зупинки Valtra Smart Tour. За словами аграріїв, цілком звично, коли представник сервісного центру, до якого звернулися ввечері, привозить нові деталі для техніки або виїздить для ремонту навіть вночі — щоб вже зранку проблеми не було і техніка почала роботу. У компанії «Цеппелін Україна» понад 200 механіків-інженерів і 100 сервісних авто, які діють у форматі 24/7. Як розповів Хижняк, досить складним було питання щодо можливої внутрішньої конкуренції брендів. Адже у портфелі «Цеппелін Україна» зараз опинилися трактори Fendt і Valtra, які перетинаються за багатьма характеристиками.

«Ця проблема ретельно і прискіпливо вивчалася і в AGCO, і у «Цеппелін». Виробник зробив все, щоб ці бренди не конкурували між собою, а доповнювали один одного, вони розраховані на різні звички і традиції експлуатації техніки у конкретних господарствах, — підкреслив Хижняк. — Замість внутрішньої конкуренції брендів ми отримали повну лінійку тракторів, де кожний клієнт може обрати модель за «своїми» характеристиками». І Fendt, і Valtra мають повну сервісну підтримку в одного дилера — аграрій може обирати різні бренди й моделі і йому не треба звертатися до різних сервісних центрів, зауважив він. Такий формат презентації викликав велику зацікавленість. Як розповів Станіслав Гунявий, керівник фермерського господарства «Пасат» у Балтському районі Одеської області, що обробляє 1300 га землі, зараз його парк техніки переважно складається з вітчизняних тракторів і комбайнів. «Та прийшов час рухатися далі, впроваджувати щось нове, — підкреслив аграрій. — Дивлячись на пропозиції дилерів, дійшов висновку, що за заявленими характеристиками і ціною Valtra буде найкращим вибором. Тому і скористався запрошенням «Цеппелін Україна» подивитися техніку під час експлуатації, відчути її».

Текст: Михайло Дикаленко

Поділися

Новини        09 серпня 2018 17:14

Вперше в Україні: «Агроспейс» запрошує на Valtra Smart Tour!

Врожай ранніх зернових зібрано – час замислитися про поповнення парку техніки до нового сезону! 20 серпня компанія «Агроспейс» запрошує усіх, хто любить та цінить ефективну техніку, відвідати Valtra Smart Tour у Дніпрі. Учасників заходу чекає не тільки презентація найкращого тракторного бренда року в інноваційному форматі, а й величезний сюрприз!

Valtra Smart Tour – це грандіозний європейський тур фінського бренда, який проводиться щороку, але в Україні це відбуватиметься вперше!

Гості демотуру отримають можливість особисто познайомитися із технікою, що має цілий букет міжнародних нагород, в тому числі «Трактор року-2018» та «Машина року-2018». У рамках Valtra Smart Tour буде презентовано дві топових моделі тракторів Т-серіії – T-234 Versu та T-194 Active і, звичайно, інноваційний підлокітник Valtra Smart Touch. У заході візьмуть участь представники заводу-виробника Valtra та корпорації AGCO, тому інформація про техніку буде найдостовірніша та найповніша!

У величезному фірмовому трейлері (незмінний учасник Valtra Smart Tour) демонструватимуть можливості унікальної дизайн-студії Valtra (пам’ятаєте, що це єдиний тракторний бренд, який не продається техніку у базовій комплектації, а конструюється індивідуально під клієнта?).

Трактори Valtra презентуватимуться як на виставці, так і у полі. Усі бажаючі зможуть взяти участь у тест-драйві цієї техніки. А ще на Вас чекає тест-драйв автомобілів Mercedes представницького класу.

Неофіційна частина Valtra Smart Tour включатиме банкет, розважальну програму то розіграш цінних призів.

Кількість місць обмежена, тому реєструйтеся для участі у Valtra Smart Tour просто зараз!

Online реєстрація.

Телефонуйте: 067 523 71 89 Володимир

http://agrospace.com.ua

Поділися

Новини        26 березня 2018 16:01

«Цеппелін Україна» презентував трактори Valtra та Fendt в Одесі

Компанія «Цеппелін Україна» на Open days в Одесі презентувала фінські трактори Valtra, а також лінійку німецьких машин Fendt. Про це повідомляє прес-служба компанії.

20  березня разом із Fendt 936 Vario, Fendt 1050 Vario та Fendt 724 Vario в Одесі були представлені дві 195-сильні машини Valtra Т194. Трактори серії Т з трансмісією Powershaft мають потужність двигуна від 150 до 250 к.с. і розраховані на виконання широкого спектру завдань у господарствах усіх типів.

«У різних регіонах України, і зокрема, в Кіровоградський, Полтавський, Одеській області дедалі більшої популярності набувають трактори Fendt. В господарствах їх охоче використовують завдяки високому комфорту роботи, економічності та підвищеній продуктивності цих машин. Особливо це стосується сегменту потужності понад 300 к.с. Відповідно, ми переконані, що у сегменті потужності від 150 до 250 к.с. трактори Valtra набудуть не меншої популярності», – вважає керівник відділу продажу сільгосптехніки «Цеппелін Україна» Андрій Король.

Машини Valtra знадобляться у якості основного польового трактора у господарствах, площею до 1000 га, і чудово себе покажуть і на фермі, і на будівництві, і під час транспортних робіт.

Valtra надходитиме до України у трьох варіантах комплектації: Hitech, Active і Versu. Вони відрізняються за можливостями гідравліки та наявністю додаткових інтелектуальних систем. Але кожен покупець може ледь не повністю переобладнати замовлення під себе.

Керівник відділу сервісу «Цеппелін Україна» Олександр Шаповал наголосив, що усі інженери та служби компанії готові до повноцінного і так само якісного супроводу тракторів Valtra в Україні.

6 березня «Цеппелін Україна» спільно з корпорацією AGCO у рамках Дня відкритих дверей Valtra & Fendt Open Days презентували у Кропивницькому лінійку техніки Fendt, а також фінські трактори Valtra.

Поділися