Новини / Аналітика     22 травня 2019 11:53

Як Україні збільшити агровиробництво: три ключові умови

Для того щоб українські аграрії могли наростити обсяги виробництва, вони мають приділити основну увагу зростанню якості вирощеного зерна, зниженню собівартості продукції та розвитку інфраструктури. Так вважає керівник аграрного напрямку «Епіцентру К» Василь Мороз.

Про це повідомляє Економічна правда.

Україна – одна з небагатьох країн світу, які ще мають можливість нарощувати агровиробництво та збільшувати експортний потенціал. Для інтенсивного розвитку сільськогосподарського сектора країни аграрії мають контролювати кілька ключових чинників.

Перший: валовий збір та якість вирощеного зерна

Щоб забезпечити належне виконання цієї умови, слід чітко дотримуватися агротехнологій та строків проведення сільгоспробіт.

Читайте: Фермери Черкащини втратили 60% урожаю абрикосів

«Від того, яким чином аграрії розподілятимуть площі між різними культурами напередодні сівби та скільки «центнерів на гектар» закладатимуть у плани показників врожайності, залежить дуже багато», – вважає Василь Мороз.

Другий: собівартість продукції

Щоб підвищувати ефективність виробництва і якість майбутнього врожаю, в компаніях використовують сучасні технології та вводять нові елементи з догляду за посівами озимих та ярих культур. При цьому слід аналізувати, як ці нововведення впливають на собівартість вирощуваної продукції.

За допомогою комплексного підходу їх слід оптимізувати, щоб у результаті зменшити собівартість продукції та збільшити прибуток із кожного оброблюваного гектара.

Один зі шляхів – використання більш рентабельних культур та сортів

За словами Василя Мороза, в посівах більшості українських компаній частка високоолеїнового соняшнику становить 5%, тоді як у Франції – 63-65%.

«Епіцентр К» у 2019 році вирішив змінити тактику: у цьому сезоні 62% від загальної площі під соняшником компанія відводить під високоолеїнові мононасичені гібриди.

Керівник пояснює, що таке рішення зумовлено зростанням ринкового попиту на високоолеїнове насіння серед підприємств кондитерської та фармацевтичної промисловості, «які готові сплачувати виробникам додаткову премію».

Третій: розвиток інфраструктури

Будівництво потужностей для промислового зберігання зерна та його якісної доробки стане внеском у запобігання ризикам на світовому ринку. Будівництво нових елеваторних комплексів поступово нівелюватиме високу залежність українських аграріїв від сезонного обвалу світових цін.

Landlord раніше повідомляв про те, що значне зміцнення гривні зумовлено низкою економічних чинників, одним із яких є рекордний експорт сільгосппродукції минулорічного врожаю.

Аналітика        11 липня 2019 10:31

Українські бренди: які вигоди отримують аграрії від використання географічних зазначень

Херсонський кавун, Мелітопольська черешня, Карпатський мед – ці та інші продукти можуть бути зареєстровані як географічні зазначення в Україні та ЄС. Які реальні перспективи використання подібних брендів і що це дає агровиробникам?

Про це повідомляє Європейська правда.

У квітні цього року Мінагрополітики затвердило перелік 8 пріоритетних продуктів, котрі можуть бути зареєстровані як географічні зазначення (ГЗ) в Україні та Євросоюзі. Використання ГЗ не лише підвищує пізнаваність бренду, а й збільшує його експортний потенціал.

Читайте: У малих фермерів розширяться експортні можливості. Уряд визначив стратегію

На жаль, сьогодні європейському споживачу відомо дуже мало українських брендових продуктів. Розширення використання ГЗ у назвах допоможе українській продукції завоювати популярність на зовнішньому ринку.

Зокрема Херсонський кавун може стати першим кавуном зі статусом ГЗ. Завдяки цьому Україна буде джерелом рідкісних продуктів у переліку географічних зазначень ЄС.

Використання ГЗ у назві вин (Шабський, Ялпуг, Закарпаття, Білгород-Дністровський) допоможе просуванню продукції українських виноробів на європейському ринку, оскільки зараз лише її 1/10 експортується до ЄС.

Головні переваги використання ГЗ

  • Завдяки використанню ГЗ українські аграрії можуть збільшити експорт та розширити ринки для своєї продукції.
  • Розвиток системи ГЗ допоможе вирішити проблеми стандартів якості в агросекторі – підвищити якість продукції і для зовнішнього, і для внутрішнього ринку.
  • Розвиток ГЗ сприятиме об’єднанню та співпраці місцевих виробників (деякі сільгоспвиробники вже створили асоціації для сприяння реєстрації ГЗ – наприклад бриндзі, вина, кавунів, вишні).
  • Використання ГЗ допомагатиме розвивати агротуризм (на Одещині вже реалізують пілотний проект «Дороги вина та смаку»).

Як повідомлялося, цього року Мінагрополітики спільно з проектом ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» розпочали впровадження в Одеській області системи винних та гастрономічних маршрутів з метою розвитку сільського туризму та агробізнесу на сільських територіях.

Landlord раніше повідомляв про те, що проект ЄС «Географічні зазначення в Україні» спільно з «U open EU» підготували інфографіку, яка ознайомлює агровиробників з перевагами географічних зазначень у назві продукції.

Поділися

Техніка        01 квітня 2019 17:37

Найменші масштаби та світові гіганти агровиробництва – цікаві архівні фото Карен Браун

Коли агроаналітика – твоє покликання, то, крім сухих цифр, діаграм і графіків, на твоїй сторінці у соцмережах обов’язково з’являтимуться фото, що викликатимуть певні асоціації, емоції і роздуми. Агровиробництво може вестися в різних масштабах, але в будь-якому разі – це діяльність, спрямована на користь людству.

Фото публікує на своїй сторінці у Twitter відомий американський оглядач агроринку Карен Браун.

«Я переглянула свої фотографії цими вихідними і подумала, що поділюся з вами цими трьома з 2016 року», – пише Карен Браун.

На фото, що публікує агроаналітик, зображено:

  • Завантаження зерна величезного елеватора в Сіетлі (США, 19 липня)

  • Пшениця на сербському полі у Сербії (7 червня)

  • Фермер, який висаджує кукурудзу на силос у штаті Коннектикут (США, 29 травня).

Читайте: МХП закупив унікальне обладнання для вивчення задоволеності співробітників

Карен Браун розповідає, що сьогодні фермер із Коннектикуту вже більше не обробляє поле (воно поруч з будинком її родичів), і це приклад «найменшого масштабу виробництва американської кукурудзи», що не є нормою для США. «Думаю, цей хлопець просто годував своїх тварин», – ділиться своїми асоціаціями Карен.

Landlord раніше повідомляв про те, що через повінь фермери штату Небраска втратили мільярд доларів. Худобу доводилося годувати з вертольотів.

Поділися