Новини / Рослинництво     19 березня 2022 19:36

Одещина розпочала весняно-польові роботи

У перші теплі дні після березневих морозів аграрії Одеської області починають посівну кампанію

Аграрії південної частини України приступили до весняно-польових робіт. Через війну і морози старт посівної затримали на тиждень, але вже зараз в поля виїхали перші трактори. Про це повідомляє ТСН. 

“У перші теплі дні після березневих морозів аграрії Одеської області починають посівну кампанію. З усіх запланованих площ зараз засіяли тільки 3%”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що велику відповідальність перед усією країною відчуває кожен, хто зараз вкладається в майбутній хліб. 

“У разі якщо не буде активних бойових дій і буде можливість доступу до полів, наші фахівці будуть працювати, буде і техніка і трактористи, будемо вкладати максимум зусиль для того, щоб урожай був”, — заявив глава місцевого Союзу аграріїв Денис Ткаченко.

“Постараємося, будемо виходити з будь-якого стану, тому що війна війною, а обід за розкладом”, – розповів головний агроном агропідприємства Ігор Шумейко.

На дві третини селяни Одеської області забезпечені насінням та добривами. Мають засоби захисту рослин і трохи важче з пальним. 

“Оскільки сьогодні йде мобілізація, але для того щоб ми могли забезпечити наших агровиробників робочою силою, впроваджено бронювання”, — повідомив директор департаменту аграрної політики Одеської облдержадміністрації Алла Стоянова.

Раніше Landlord повідомляв, що Кабмін назвав заходи, які направлені на покращення посівної.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також