Аналітика

Аналітика     4 години тому

Зміни клімату, неврожай і голод – песимістичний прогноз на 2019-й від Bloomberg

Bloomberg опублікував «Гід песиміста» на 2019 рік, в якому прогнозує катастрофічний неврожай зернових, викликаний змінами клімату, подальший голод і натовпи біженців до багатих країн. При цьому Україна належатиме до найбільших світових виробників зерна.

Читати далі

Аналітика     5 години тому

Виробництво агропродукції до 2050 року зросте майже на 50% – Гогевен

У Києві обговорили глобальні виклики для українського фермера: які загрози існують на світовому ринку та які можливості з’являються у вітчизняного аграрного сектора.

Читати далі

Аналітика     20 години тому

12 головних новин тижня: мільйонні інвестиції в Одеський порт та як аграрії врятували гривню

ЄС планує міжнародний моніторинг проходження суден у Керченській протоці, Порошенко підписав закон про внесення змін до Держбюджету, Узбекистан розблокував імпорт українського цукру, Одеський порт отримає 20 млн євро інвестицій, Китай почав купувати сою у США, а Крюківський вагонзавод випустив свій 10-тисячний зерновоз!

Читати далі

Аналітика     22 години тому

Опубліковано список найгірших паролів. Чи не потрапив до нього ваш?

Незважаючи на часті новини про кібератаки і хакерські зломи, люди продовжують використовувати прості паролі для захисту своїх даних. Проаналізувавши понад 5 млн паролів, що просочилися в інтернет, компанія SplashData оприлюднила перелік комбінацій, котрі найлегше зламати.

Читати далі

Аналітика     14.12.2018 10:00

Якість та досвід: чому аграріям варто обирати Syngenta

Провідний світовий постачальник насіння сільськогосподарських культур і засобів захисту рослин рекомендує аграріям не економити на якісних матеріалах та агрохімії навіть під час кризи.

Читати далі
Показати ще