Агролайф / Авто     14 січня 2019 14:02

Toyota запрошує на тест-драйв Proace Verso

З 14 січня в офіційній дилерській мережі Toyota в Україні розпочнуться тест-драйви комерційної лінійки, представленої пасажирським фургоном Proace Verso та вантажним — Proace Van.

Продаж та індивідуальні тест-драйви Toyota Proace Verso і Toyota Proace Van спершу заплановані в Києві, починаючи з 14 січня. Протягом двох місяців з цієї дати автомобілі Toyota Proace з`являться в усіх дилерських центрах Toyota в Україні.

Модель Toyota Proace Verso — це багатофункціональний та універсальний автомобіль, адже стане чудовим помічником як у ділових подорожах, так і родинних мандрівках.

Proace Verso доступний у трьох комплектаціях (Combi*, Shuttle*, Premium*) і двох довжинах кузова (4 959 мм та 5 309 мм в залежності від комплектації). Відповідно до модифікації, у салоні автомобіля можуть комфортно розміститися від 7 до 9 осіб.

Proace Verso оснащено 2-літровим дизельним двигуном потужністю 150 к.с. (110 кВт) із 6-ступеневою механічною чи автоматичною коробкою передач в залежності від комплектації.

Toyota Proace Van — вантажний автомобіль для широкого спектра комерційних перевезень. В Україні модель представлена у версії Business* із двома варіантами довжини кузова (4 959 мм і 5 309 мм) та сидіннями у кабіні для трьох осіб. Окрім того, Proace Van має багатофункціональну кабіну Smart Cargo із захисною суцільнометалевою перегородкою зі спеціальним отвором для завантаження довгомірних предметів та можливістю трансформації передніх пасажирських сидінь для ще більшої місткості.

Залежно від довжини кузова, Proace Van оснащується дизельними двигунами: об’ємом 1,6 літра потужністю 90 к.с. (66 кВт) та 5-ступеневою механічною трансмісією або ж 2-літровим потужністю 150 к.с. (110 кВт) та 6-ступеневею механічною трансмісією.

Дізнатися більше інформації про Toyota Proace або записатися на тест-драйв можна звернувшись до офіційних дилерськи центрів Toyota у вашому місті.

*Назви комплектацій є суто умовними, використовуються винятково заради зручності в розподілі наборів параметрів автомобіля та можуть відрізнятися або бути відсутніми в інших документах або матеріалах.

Читайте також