Агролайф / Відпочинок     22 березня 2019 16:22

Як досягти гармонії – 5 порад від експертів Edem Resort

Чи може організм працювати нон-стоп, без перезавантажень та енергетичного підзаряду? Однозначно ні

Отримати власний підзаряд енергії можна зовсім недалеко від Львова. Edem Resort Medical & SPA — місце цілковитої гармонії, де можна відпочити душею та тілом, відновити сили та насититися енергією природи. Комплекс пропонує своїм гостям першокласний сервіс та незабутній відпочинок. Але це ще не все. До вашої уваги п’ять головних причин відвідати цей розкішний центр відновлення.

Природа

Edem Resort розташований у мальовничому куточку Західної України. Чисте повітря Прикарпаття, озеро з кришталево прозорою водою, дрімучий ліс та м’який клімат. Сама природа налаштовує на релакс, усамітнення та гармонію. Навколишня краса стане кращим фоном для спокійних прогулянок, пікніка, медитації або ж подорожі верхи на конях.

Вода

Вода — це природне джерело сили та енергії, тому невід’ємною частиною унікальних програм у Edem Resort є водні процедури: гідротерапія, енергетичний гідромасаж, басейн, джакузі, «душ вражень» та доріжка Кнейпа.

На території центру працює бювет, що пропонує гостям основні типи лікувальних мінеральних вод, серед яких «Моршинська», «Східницька», «Миргородська», «Біонафтуся» та власна джерельна вода. Вода у бюветі надається за електронною карткою гостя у призначеній персональним лікарем кількості та необхідної температури.

Здоров’я

Серед програм оздоровлення ви обов’язково знайдете ту, що підійде саме вам. Найбільш популярні та універсальні — Anti-stress, Detox, Fithealth.

Програма Anti-stress — для довгоочікуваного відпочинку, розслаблення та відновлення гармонії. Detox — боротьба з токсинами, очищення організму та відновлення життєвих сил. Fithealth — комплекс процедур для швидкого омолодження, підвищення тонусу та зміцнення організму. Ці програми можуть мати різноманітні варіації, враховуючи потреби кожного окремого гостя.

Підтримка та супровід

Розкішні номери Edem Resort поєднують елегантність та комфорт, теплі тони та ексклюзивні меблі. Ранкова філіжанка кави на балконі з видом на озеро, денний відпочинок між SPA-процедурами та приємний вечір — у будь-якій ситуації ви будете почуватися комфортно та розслаблено. Інтер’єр номерів Edem підтримує загальну концепцію комплексу — кожен гість досягне тут внутрішньої гармонії. А персонал центру потурбується про решту нюансів вашого безтурботного відпочинку.

Інновації

Edem Resort Medical & SPA постійно розвиває наявні програми оздоровлення, і нещодавно додалися дві нові.

Так, Edem Resort Medical & SPA представив нову програму «Відновлення сечовивідної системи і нирок». Програма призначена для тих, у кого наявна схильність до патології нирок та захворювання сечовивідної системи. Основа — це поєднання медичного підходу, водолікування та харчування, яке сформоване на принципах медичної дієтики: регулювання pH організму, гармонізація водно-­електролітного балансу, а також регуляція співвідношення між білками, жирами та вуглеводами.

Ще одна програма — «Відновлення шлунково-­кишкового тракту і печінки» — побудована на поєднанні класичної медицини та курортологічних методів відновлення. Основа програми — п’ятиразове харчування та лікування мінеральними водами. Раціон збалансований по клітковині, макро- і мікронутрієнтам.

Олексій Башкірцев: «Основний тренд у світі сьогодні — це довге та якісне життя»

Пане Олексію, наразі готелі з велнес-напрямом особливо популярні. На вашу думку, в чому причина такого попиту?

Основний тренд у світі сьогодні — це довге та якісне життя. Прогрес у медицині настільки стрімкий, що ми вже можемо попередити 90% хвороб. Люди починають переміщатися зі звичайного кабінету лікаря, через інформаційне поле, в більш комфортні умови профілактики, предикції та відновлення.

На це і спрямована діяльність Edem Resort Medical & SPA, адже наша філософія — надати якості вашому часу та максимально повернути час назад.

Які медичні послуги найбільш популярні в Edem Resort Medical & Spa?

Як правило, це комплексні програми, які коригуються залежно від запиту гостя. Найбільш популярні — медичний менеджмент організму, заснований на постулатах функціональної матриці. Це дозволяє лікарю аналізувати стан кожного гостя індивідуально, «холістично». Така програма включає лабораторний чек-ап, експертну ультразвукову діагностику, функціональні тести — це те, з чого починається перебування в резортах. Потім — процедури зі стимуляції організму для відновлення сил, релаксу.

У питаннях догляду за собою наразі актуально слідкувати за ментальним здоров’ям. Чи є в Edem Resort процедури, направлені на зниження рівня тривожності та боротьбу з емоційною втомою?

Сьогодні ми прийшли з епохи повної нервозності в епоху депресії. Соціальні мережі, неправильний прийом різних добавок, вітамінів та медичних препаратів — усе це викликає або інтоксикацію продуктами розпаду гормонів стресу, або виснаження системи детоксикації організму.

У нашому комплексі представлено велике різноманіття релакс-програм, здебільшого у вигляді SPA-програм. А тривожність, емоційна втома гармонізуються і нівелюються за рахунок програм детоксикації з нахилом на роботу з ментальною, емоціональною та психічною сферою. Також ми приділяємо значну увагу системі наднирників (кортизол), які сьогодні є «тумблером щастя».

На яких новинках Edem Resort Medical & Spa можете закцентуватися?

Це дуже важко зробити, адже ми прагнемо бути в тренді різних інноваційних технологій. Одне з важливих місць посідає робота зі штучним інтелектом. У подальших планах розробка біологічного хронометру, більш глибоке занурення в генну інженерію та клітинну терапію. Нещодавно ми відкрили підрозділ із проблем стопи, психотерапії та нутріцевтики.

Розкажіть докладніше про мінеральні води, доступні гостям в Edem.

Мінеральна вода доставляється з місця видобування, змішується, дозується та підігрівається без шкоди для корисних властивостей води. Усе це робиться виключно за рекомендаціями лікаря, індивідуально для кожного гостя. У бюветі представлені п’ять видів мінеральних вод. «Східницька» доставляється до Edem за 95 км що два дні, оскільки вона придатна не більше 72 годин. «Моршинська» і «Миргородська» виготовляються з ропи відповідних курортів. Термін придатності ропи — один рік. Своєю місцевою артезіанською водою розбавляємо концентрати до ефективних доз і температур. Вода «Біонафтуся» синтезована нашим партнерським підприємством у Трускавці. Науковці винайшли концентрат, який сполучається з водою і має корисну дію протягом лише п’яти хвилин. «Біонафтуся» за властивостями відповідає відомій воді «Нафтуся», джерела якої практично вичерпалися. А «Він-віта» — це вітамінний напій з екстрактом винограду та антиоксидантом ресвератролом.

На що гостям слід очікувати у майбутньому від Edem Resort Medical & Spa?

Одне з наших важливих досягнень — це рух в напрямку функціональної медицини з корекцією патологічних станів людини, найменш травматичними та безпечними методами. А також максимальне прискорення та спрощення в отриманні об’єктивної інформації від організму гостя за допомогою штучного інтелекту.

Текст: Дар’я Герман

Читайте також