Гумор

Гумор     20 січня 2019 15:59

Свині як люди – 5 відеопідтверджень ВІДЕО

2015-го науковці з американського Університету Еморі опублікували дослідження, в якому заявили: свині не менш розумні за собак, дельфінів, приматів та навіть людей. Після десятків тестів вчені встановили: свині мають гарно розвинені когнітивні здібності, хорошу довгострокову пам'ять та можуть проходити лабіринти. Крім того, вони розрізняють емоції та навіть мову символів.

Читати далі

Гумор     10 січня 2019 18:07

Корова на полі: чи реально рогату худобу навчити грати у футбол ВІДЕО

Рогата худоба, виявляється, теж піддається дресируванню. Цей факт довела корова, яка навчилася відбивати м'яча та ганятися за ним, як справжній футболіст.

Читати далі

Гумор     09 січня 2019 18:26

Затанцюй біля свого трактора: новий флешмоб з агротехнікою ВІДЕО

Челендж #InMyFeelings набув нового забарвлення - учасник вибрав для танців не авто, що рухається, а трактор. Популярний флешмоб у Іспанії визнали небезпечним, адже траплялося багато випадків, коли водії під час танцю травмувалися.

Читати далі

Гумор     03 січня 2019 19:51

Мотокоса на плоту – фермери показали новий вид зрошення ВІДЕО

Маленький хлопчик заводить саморобний пристрій для зрошення, і той рухається струмком між рядками та поливає рослини. Винахід складається з мотокоси, плоту та системи зрошення.

Читати далі

Гумор     29 грудня 2018 14:17

Коли в душі митець: фермер із Якутії створив із гною “трьох поросят” ФОТО

Аграрій з Якутії зліпив з гною скульптуру "Три поросяти". Це не перша його робота. Торік чоловік презентував мешканцям Якутії півня та ялинку, теж створених із перегною.

Читати далі
Показати ще