Гумор

Гумор     27 лютого 2020 17:35

Найдорожчий пастух: фермери продали бордер-коллі за $25 тис.
Собаку Меган продали у Британії на аукціоні фермерам з США. За підсумками торгів, вона стала чи не найдорожчою у світі

Гумор     13 травня 2019 11:11

Французькі фермери зареєстрували у школі замість учнів 15 овець
Через відсутність достатньої кількості учнів, що загрожувало розпуском класів, фермери з департаменту Ізер на сході Франції зареєстрували у школі 15 овець. Ця напівжартівлива акція була покликана привернути увагу влади до ситуації в громаді.

Гумор     01 травня 2019 14:37

Селфі року: горила кумедно позує на камеру
Працівник національного парку Вірунга в Демократичній Республіці Конго виклав у мережу селфі з двома горилами. На фото тварини позують точнісінько, як люди: прямо стоять на задніх лапах, заклавши передні лапи за спину.

Гумор     27 березня 2019 16:53

Колишній індійський агробізнесмен став найщедрішим мільярдером за межами США
Forbes склав рейтинг найщедріших мільярдерів за межами США за сумою їх пожертв на благодійність, зроблених до середини березня 2019 року. Очолив список Азім Премжі, індійський IT-мільярдер, який пожертвував $21 млрд. Свою кар’єру Премжі розпочав, керуючи бізнесом з виробництва олії.

Гумор     20 січня 2019 15:59

Свині як люди – 5 відеопідтверджень ВІДЕО
2015-го науковці з американського Університету Еморі опублікували дослідження, в якому заявили: свині не менш розумні за собак, дельфінів, приматів та навіть людей. Після десятків тестів вчені встановили: свині мають гарно розвинені когнітивні здібності, хорошу довгострокову пам'ять та можуть проходити лабіринти. Крім того, вони розрізняють емоції та навіть мову символів.
Показати ще