AgroWeekend

22 березня 2019 16:22

Як досягти гармонії – 5 порад від експертів Edem Resort

Чи може організм працювати нон-стоп, без перезавантажень та енергетичного підзаряду? Однозначно ні

Отримати власний підзаряд енергії можна зовсім недалеко від Львова. Edem Resort Medical & SPA — місце цілковитої гармонії, де можна відпочити душею та тілом, відновити сили та насититися енергією природи. Комплекс пропонує своїм гостям першокласний сервіс та незабутній відпочинок. Але це ще не все. До вашої уваги п’ять головних причин відвідати цей розкішний центр відновлення.

Природа

Edem Resort розташований у мальовничому куточку Західної України. Чисте повітря Прикарпаття, озеро з кришталево прозорою водою, дрімучий ліс та м’який клімат. Сама природа налаштовує на релакс, усамітнення та гармонію. Навколишня краса стане кращим фоном для спокійних прогулянок, пікніка, медитації або ж подорожі верхи на конях.

Вода

Вода — це природне джерело сили та енергії, тому невід’ємною частиною унікальних програм у Edem Resort є водні процедури: гідротерапія, енергетичний гідромасаж, басейн, джакузі, «душ вражень» та доріжка Кнейпа.

На території центру працює бювет, що пропонує гостям основні типи лікувальних мінеральних вод, серед яких «Моршинська», «Східницька», «Миргородська», «Біонафтуся» та власна джерельна вода. Вода у бюветі надається за електронною карткою гостя у призначеній персональним лікарем кількості та необхідної температури.

Здоров’я

Серед програм оздоровлення ви обов’язково знайдете ту, що підійде саме вам. Найбільш популярні та універсальні — Anti-stress, Detox, Fithealth.

Програма Anti-stress — для довгоочікуваного відпочинку, розслаблення та відновлення гармонії. Detox — боротьба з токсинами, очищення організму та відновлення життєвих сил. Fithealth — комплекс процедур для швидкого омолодження, підвищення тонусу та зміцнення організму. Ці програми можуть мати різноманітні варіації, враховуючи потреби кожного окремого гостя.

Підтримка та супровід

Розкішні номери Edem Resort поєднують елегантність та комфорт, теплі тони та ексклюзивні меблі. Ранкова філіжанка кави на балконі з видом на озеро, денний відпочинок між SPA-процедурами та приємний вечір — у будь-якій ситуації ви будете почуватися комфортно та розслаблено. Інтер’єр номерів Edem підтримує загальну концепцію комплексу — кожен гість досягне тут внутрішньої гармонії. А персонал центру потурбується про решту нюансів вашого безтурботного відпочинку.

Інновації

Edem Resort Medical & SPA постійно розвиває наявні програми оздоровлення, і нещодавно додалися дві нові.

Так, Edem Resort Medical & SPA представив нову програму «Відновлення сечовивідної системи і нирок». Програма призначена для тих, у кого наявна схильність до патології нирок та захворювання сечовивідної системи. Основа — це поєднання медичного підходу, водолікування та харчування, яке сформоване на принципах медичної дієтики: регулювання pH організму, гармонізація водно-­електролітного балансу, а також регуляція співвідношення між білками, жирами та вуглеводами.

Ще одна програма — «Відновлення шлунково-­кишкового тракту і печінки» — побудована на поєднанні класичної медицини та курортологічних методів відновлення. Основа програми — п’ятиразове харчування та лікування мінеральними водами. Раціон збалансований по клітковині, макро- і мікронутрієнтам.

Олексій Башкірцев: «Основний тренд у світі сьогодні — це довге та якісне життя»

Пане Олексію, наразі готелі з велнес-напрямом особливо популярні. На вашу думку, в чому причина такого попиту?

Основний тренд у світі сьогодні — це довге та якісне життя. Прогрес у медицині настільки стрімкий, що ми вже можемо попередити 90% хвороб. Люди починають переміщатися зі звичайного кабінету лікаря, через інформаційне поле, в більш комфортні умови профілактики, предикції та відновлення.

На це і спрямована діяльність Edem Resort Medical & SPA, адже наша філософія — надати якості вашому часу та максимально повернути час назад.

Які медичні послуги найбільш популярні в Edem Resort Medical & Spa?

Як правило, це комплексні програми, які коригуються залежно від запиту гостя. Найбільш популярні — медичний менеджмент організму, заснований на постулатах функціональної матриці. Це дозволяє лікарю аналізувати стан кожного гостя індивідуально, «холістично». Така програма включає лабораторний чек-ап, експертну ультразвукову діагностику, функціональні тести — це те, з чого починається перебування в резортах. Потім — процедури зі стимуляції організму для відновлення сил, релаксу.

У питаннях догляду за собою наразі актуально слідкувати за ментальним здоров’ям. Чи є в Edem Resort процедури, направлені на зниження рівня тривожності та боротьбу з емоційною втомою?

Сьогодні ми прийшли з епохи повної нервозності в епоху депресії. Соціальні мережі, неправильний прийом різних добавок, вітамінів та медичних препаратів — усе це викликає або інтоксикацію продуктами розпаду гормонів стресу, або виснаження системи детоксикації організму.

У нашому комплексі представлено велике різноманіття релакс-програм, здебільшого у вигляді SPA-програм. А тривожність, емоційна втома гармонізуються і нівелюються за рахунок програм детоксикації з нахилом на роботу з ментальною, емоціональною та психічною сферою. Також ми приділяємо значну увагу системі наднирників (кортизол), які сьогодні є «тумблером щастя».

На яких новинках Edem Resort Medical & Spa можете закцентуватися?

Це дуже важко зробити, адже ми прагнемо бути в тренді різних інноваційних технологій. Одне з важливих місць посідає робота зі штучним інтелектом. У подальших планах розробка біологічного хронометру, більш глибоке занурення в генну інженерію та клітинну терапію. Нещодавно ми відкрили підрозділ із проблем стопи, психотерапії та нутріцевтики.

Розкажіть докладніше про мінеральні води, доступні гостям в Edem.

Мінеральна вода доставляється з місця видобування, змішується, дозується та підігрівається без шкоди для корисних властивостей води. Усе це робиться виключно за рекомендаціями лікаря, індивідуально для кожного гостя. У бюветі представлені п’ять видів мінеральних вод. «Східницька» доставляється до Edem за 95 км що два дні, оскільки вона придатна не більше 72 годин. «Моршинська» і «Миргородська» виготовляються з ропи відповідних курортів. Термін придатності ропи — один рік. Своєю місцевою артезіанською водою розбавляємо концентрати до ефективних доз і температур. Вода «Біонафтуся» синтезована нашим партнерським підприємством у Трускавці. Науковці винайшли концентрат, який сполучається з водою і має корисну дію протягом лише п’яти хвилин. «Біонафтуся» за властивостями відповідає відомій воді «Нафтуся», джерела якої практично вичерпалися. А «Він-віта» — це вітамінний напій з екстрактом винограду та антиоксидантом ресвератролом.

На що гостям слід очікувати у майбутньому від Edem Resort Medical & Spa?

Одне з наших важливих досягнень — це рух в напрямку функціональної медицини з корекцією патологічних станів людини, найменш травматичними та безпечними методами. А також максимальне прискорення та спрощення в отриманні об’єктивної інформації від організму гостя за допомогою штучного інтелекту.

Текст: Дар’я Герман

AgroWeekend

12 березня 2019 14:33

Керівник Авангарду Наталія Василюк – найкраща ділова пані агроринку України

Генерального директора агрохолдингу «Авангард» Наталію Василюк відзначено в номінації  «Shine Lady IN Аграрний ринок» премії SHINE. Вона увійшла до списку 30 бізнес-леді зі 170 номінанток, висунутих на здобуття премії.

Про це повідомляє прес-служба Укрлендфармінг.

Премію SHINE «Найкращі ділові пані України» присуджує інтернет-видання Investory News. Проект покликаний визначити українських бізнес-леді, що роблять значний внесок у розвиток економіки держави, формують бізнес-середовище, сприяють розвитку підприємництва, вдосконалюють продукти та послуги, ефективно керують та створюють інвестиційну історію України.

Читайте: Представниці агросектора в рейтингу ста найуспішніших жінок України

Найкращих ділових пані України видання Investory News обирає разом зі своїми читачами. Наталію Василюк, гендиректора агрохолдингу «Авангард», який випускає яйця під торговою маркою «Квочка» і входить у Групу компаній «Укрлендфармінг», відзначено як найкращу ділову пані в номінації «Shine Lady IN Аграрний ринок».

Як повідомляв Landlord, Наталія Василюк увійшла до рейтингу «Леді бізнесу. 50 найуспішніших жінок України» за версією журналу «Бізнес», де її відзначено в основній номінації – «Промисловість».

AgroWeekend

08 березня 2019 11:32

Представниці агросектора в рейтингу ста найуспішніших жінок України

Журнал НВ опублікував перелік зі ста українок, які досягли вражаючих результатів у бізнесі, політиці, суспільному житті та інших значущих сферах. Чотири із них представляють агросектор України.

Про це повідомляє Новое время.

До рейтингу ТОП-100 найуспішніших українок увійшли представниці агросектора України:

Ольга Трофімцева, в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України

Ірина Присяжнюк, генеральний директор зернотрейдера ADM Trading Україна

Читайте: Що подарувати жінкам-аграріям: ТОП-5 подарунків до 8 Березня

Вікторія Капелюшна, виконавчий і фінансовий директор холдингу МХП

Анастасія Усачова, фінансовий директор компанії Кеrnеl

Landlord раніше повідомляв про те, що керівник Авангарду увійшла в ТОП-50 найуспішніших жінок України.

AgroWeekend

08 березня 2019 08:46

Жінки, що відчувають красу землі. 10 яскравих фото

Сьогодні, в Міжнародний день жінок, варто згадати, що земля – також жіночого роду, тож ніщо так не відтіняє дівочу красу, як життєдайне поле. Landlord вітає всіх представниць прекрасної статі зі святом весни і пропонує помилуватися неповторною красою жінки на тлі розкішного лану.

Натхненні фото розмістив на своїй сторінці в Instagram ресурс Agrocultura.

Роботу в агросекторі багато жінок вважають престижною і перспективною – досягнути в ній можна вагомих успіхів. Тож для багатьох жінок вона стала покликанням. Хто з цих дівчат насправді працює в сільському господарстві, а хто лише вийшов на фотосесію, вирішувати вам.

Читайте: Керівник Авангарду увійшла в ТОП-50 найуспішніших жінок України

Landlord раніше повідомляв про те, що подарувати жінкам-аграріям: ТОП-5 подарунків до 8 Березня.

AgroWeekend

06 березня 2019 13:43

Що подарувати жінкам-аграріям: ТОП-5 подарунків до 8 Березня ФОТО

Чого хоче жінка? Насамперед і без сумніву – любові. Висловити свої почуття можна в різний спосіб, один із них – це подарунки. Як привітати зі святом весни дівчат і жінок, що працюють в агросфері? Landlord підготував для вас ідеї оригінальних подарунків.

Однією з п’яти мов любові, за Гері Чепменом, є подарунки. Вони свідчать про нашу увагу до людини. Справжньої щирої любові вони ніколи не замінять, проте можуть виступити потужним її проявом.

Читайте: Керівник Авангарду увійшла в ТОП-50 найуспішніших жінок України

Тож напередодні весняного свята ми зібрали для вас ТОП-5 подарунків для жінок, які своєю професією обрали землеробство й фермерство.

Прикраси з рослин

Жінки обожнюють прикраси. І зараз існує багато стильних пропозицій від хенд-мейд індустрії, що стала загальносвітовим трендом. Ви можете відшукати власний варіант у крамницях чи на виставках.

Цікавий приклад – вироби Вікторії Вижги, яка їх виготовляє з рослин, що сама вирощує, збирає в полі, в лісі. Висушує рослини, викладає в композицію, покриває ювелірною епоксидною смолою, декорує оправи. Таким чином, рослини назавжди зберігаються у виробі.

Такі прикраси використовують українські дизайнери на показах своїх моделей. Ось як це виглядає:

Капелюх

Виглядати красиво і стильно допоможе жінці капелюх. Це чудовий варіант для дівчини-аграрія – вона неодмінно зрадіє такому подарунку.

Гамак

Таким подарунком ви подбаєте про комфортний відпочинок коханої. Це стильно і романтично!

Мило на травах

Мило ручної роботи, виготовлене на відварі цілющих трав, надасть шкірі оксамитової ніжності. Такий подарунок дуже вдало підкреслить почуття.

Подорож

Це завжди безпрограшний варіант подарунка. Зараз ще не пізно відвідати найкращі лижні курорти, про які ми писали раніше. А можна обрати весняну подорож до найквітучіших місць України і подарувати не просто букет – а гігантську плантацію квітів!

Підсніжники

Ічнянський національний парк у Чернігівській області: на території парку в річковій долині росте неймовірно багато пролісків та підсніжників,  занесених до Червоної книги України. Цвітіння відбувається в березні-квітні.

Крокуси

Село Колочава Міжгірського району Закарпатської області: тут, в Карпатах, в екологічній зоні, можна побачити цвітіння крокусів (шафран Гейфеля), занесених до Червоної книги України – від березня до середини квітня.

Нарциси

Урочище Кіреші, за 4 км від міста Хуст Закарпатської області: долина нарцисів, яка входить до одного з біосферних резервів ЮНЕСКО. Нарциси, що  також під охороною Червоної книги, цвітуть у долині від кінця до середини травня.

І на останок – рядки з поезії метра української лірики:

Буде поле зимувати перестигле,
під усю цю маячню і колотнечу.
Нам з тобою неабияк пощастило –
завойовувати порожнечу,

йти на світло з цього простору нічного,
зимувати у старій світобудові.
Нам з тобою не лишилося нічого.
Крім любові, звісно.
Крім любові.

(Сергій Жадан)

Landlord раніше повідомляв про те, які подарунки можна обрати до Дня аграрія.

AgroWeekend

Показати ще