AgroWeekend

AgroWeekend     1 годину тому

Поля агави та екскурсія до лікеро-горілчаного заводу: у Мексиці запустили унікальний текіла-потяг ВІДЕО

Мексиканська алкогольна компанія запускає унікальний екскурсійний потяг від Гвадалахари до Текіли. Це – один з муніципальних районів країни, де знаходяться найбільші в світі плантації блакитної агави та виготовляється однойменний алкогольний напій. На поїзді можна буде побачити плантації та безпосередньо збір врожаю.

Читати далі

AgroWeekend     18 лютого 2019 18:28

Лендлорду на замітку: вміння визнавати свої слабкості – позитивна якість сильного керівника

Найефективніший стиль лідерства – це поєднання жорсткості й людяності. Експерти з управління стверджують, що керівник може і повинен визнавати свої внутрішні страхи та сумніви. Боятися – це нормально, оскільки в цьому закладено стимул не стояти на місці, а діяти.

Читати далі

AgroWeekend     18 лютого 2019 11:20

Секрети довголіття від експерта anti-age медицини

«Як дотримуватися здорового способу життя?» — одвічне запитання. Приймати відповідні поради варто від професіоналів. Landlord так і вчинив: про те, як зробити організм здоровим, та про секрети довголіття нам розповів головний лікар комплексу Edem Resort Medical & SPA, кандидат медичних наук, академік Європейської академії природничих наук, міжнародний експерт з питань anti-age медицини Олексій Башкірцев.

Читати далі

AgroWeekend     09 лютого 2019 12:10

Ви будете почуватися краще, якщо питимете пиво перед вином. Наскільки це правда

Учені дослідили правду старої приказки «Пиво перед вином, і ви будете почуватися добре» й дійшли висновку, що це міф. В експерименті взяли участь 90 добровольців, розділених на три групи, в яких визначали інтенсивність похмілля залежно від поєднання та порядку споживання пива і вина.

Читати далі

AgroWeekend     26 січня 2019 09:55

Крафтове пиво та молекулярний холодець – чим пригощає Україна на Зеленому тижні

Завтра в Берліні завершує свою роботу міжнародний агроярмарок «Зелений тиждень 2019». Серед 60 країн світу свою агропродукцію представляла на ньому й Україна. Крафтове пиво, вино, сири, мед від українських виробників користувалися особливим попитом.

Читати далі
Показати ще