Україна та Китай домовились про співробітництво у торгівлі м’ясом птиці

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа підписав Меморандум про взаєморозуміння між Головним митним управлінням Китайської Народної Республіки та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів щодо співробітництва та сприяння взаємній торгівлі між м’ясом птиці між Україною та Китаєм.

 

За словами Володимира Лапи, підписання Меморандуму про взаєморозуміння сприятиме розвитку та зміцненню співробітництва та розширенню двосторонньої торгівлі між Україною та КНР, збільшенню видів імпортних та експортних товарів».

«Даний Меморандум відкриє нові можливості щодо диверсифікації ринку збуту українського м’яса птиці, підвищення конкурентоздатності українських харчових продуктів на світових ринках, що позитивно вплине на імідж України як надійного торговельного партнера та сприятиме розвитку економіки нашої держави», відзначив Голова Держпродспоживслужби.

Підписання Меморандуму про взаєморозуміння забезпечить взаємний обмін інформацією, документацією, результатами досягнень з питань профілактики та боротьби з грипом птиці та іншими хворобами птиці; проведення оцінки ризиків та переговорів щодо інспектування та санітарних вимог, необхідних для торгівлі м’ясом птиці.

Схожі статті

1 COMMENT

  1. Это не единственный пример. Тут рядышком еще и черешня и многое другое. НЕОБХОДИМО на законодательном уровне Разрешить производителям экспорт продуктов питания производимых в Украине на уровне 50% процентов от объемов производства. Хотите наращивать экспорт, наращивайте производство. В ином случае нам будет надо пустить на мясо Президента и Правительство.
    НАРОД ПОДДЕРЖИТЕ МОЮ ИНИЦИАТИВУ.

Залиште коментарій

Please enter your comment!
Please enter your name here