У 2018 році на Кіровоградщині планують реалізувати 58 аграрних інвестпроектів на 800 млн грн

У 2018 році в Кіровоградській область планують реалізувати 58 аграрних інвестиційних проектів на суму понад 815 млн грн, повідомляє обласна державна адміністрація.

 

Зокрема, в рослинництві буде реалізовано 17 проектів у 12 районах області: будівництво та реконструкція 12 зернових комплексів, 2 елеваторів, млина та овочесховища.

У тваринництві планується реалізувати 11 проектів у 6 районах: реконструкція і капітальний ремонт молочно-товарного комплексу і 4 тваринницьких приміщень, а також запуск ферм з розведення бройлерів та мармурового кларієвого сому.

Також заплановано реалізувати 34 проекти з модернізації та оновлення парку сільгосптехніки на загальну суму 545,7 млн грн.

В повідомленні підкреслюється, що інвестиційна привабливість галузі підтверджується позитивною тенденцією щодо збільшення обсягу залучених капітальних інвестицій.

«Протягом 2016-2017 років у галузі освоєно понад 6,8 млрд грн капітальних інвестицій (у 2016 році – 3,5 млрд грн, у 2017 – 3,3 млрд), що складає більше половини від загального обсягу капітальних інвестицій в області», — уточнює обладміністрація.

На даний час рівень рентабельності виробництва сільськогосподарської продукції у Кіровоградській області складає 50,1%.

Як повідомляв LANDLORD, конкурсна комісія Кіровоградської обладміністрації здійснює прийом документів для визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу у 2018 році для отримання права на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими кредитами.

Схожі статті

Залиште коментарій

Please enter your comment!
Please enter your name here