«Гранд Експерт» розробив для пасічників інтерактивну систему моніторингу хімічної обробки рослин

Організація «Гранд Експерт» представила ресурс www.grand.expert, завдяки якому пасічники зможуть оперативно отримувати інформацію щодо обробки полів пестицидами, щоб вжити заходів і уникнути контактів бджіл з отруйними речовинами. Про це повідомляє «Гранд Експерт».

 

«Проект створений з ініціативи українських бджолярів і є безкоштовним ресурсом, на якому аграрії будуть вказувати: де, коли і чим буде проведена обробка полів ЗЗР», – йдеться в повідомленні.

Також «Гранд Експерт» зазначає, що власники розташованх в 10-кілометровій зоні від місця обробки пасік будуть отримувати смс-повідомлення з інформацією про використання ЗЗР.

Як повідомляв LANDLORD, агрохолдинг «Мрія» запустив першу в Україні інтерактивну карту медоносних культур www.honey.mriya.ua, де відображається інформація про актуальні посівні площі всіх медоносних культур холдингу із зазначенням сорту, прогнозованого періоду цвітіння, планових робіт по обприскуванню та необхідну кількість бджолосімей для якісного запилення.

Україна входить в першу трійку найбільших світових експортерів меду. У 2017 році Україна експортувала 67,8 тис. тон меду на суму $133,8 млн.

Схожі статті

1 COMMENT

  1. ГО «Гранд Експерт» звертався до АХ «Мрія» про співпрацю в плані інформаційного обміну між системами. Це дозволить ефективніше використовувати надані можливості і поліпшити сістуацію з проблемою отруєння бджіл пестицидами та забруднення пестицидами продуктів бджільництва. Питання про співпрацю відкрите, чекаємо відповіді від АХ «Мрія».

Залиште коментарій

Please enter your comment!
Please enter your name here