«Баришівська зернова компанія» розпочала збирання пшениці

У компанії Grain Alliance (ТОВ «Баришівська зернова компанія») розпочато збирання пшениці, повідомляється на сайті підприємства.

«У Черкаському регіоні станом на 10 липня вже зібрали урожай з площі 152 га. За день збираємо в середньому з площі 100 га. Пшениця високоякісна, продовольча, 2-го класу вітчизняної селекції з вологістю 12-12,5%. Врожайність – 54-55 ц/га. Залишилось ще зібрати з площ 1,3 тис. га. За сприятливої погоди за 10-11 днів маємо закінчити», – ціитується в повідомленні заступник регіонального агронома регіона «Черкащина» Олександр Жила.

Зібраний врожай трпанпортується на Пирятинський елеватор.

Як повідомляв LANDLORD, підприємства «Баришівської зернової компанії» розташовані у Київській, Черкаській, Полтавській, Чернігівській і Хмельницькій областях. Компанія вирощує зернові та олійні культури, надає послуги з приймання, первинної обробки та зберігання зерна, займається молочним тваринництвом. Підприємство володіє 2 молочнотоварними фермами, 4 елеваторами з потужністю одноразового зберігання 250 тис. тонн, насіннєвим заводом щоденною продуктивністю 100 тонн. Земельний банк компанії складає 52 тис. га, кількість ВРХ – 1 тис. голів, з яких 500 – дійні корови.

Схожі статті

Залиште коментарій

Please enter your comment!
Please enter your name here