Агрохолдинг ТАС АГРО завершив збір ранніх зернових

Агрохолдинг ТАС АГРО своєчасно завершив збір ранніх зернових і зернобобових культур. Станом на 9 серпня в господарствах компанії зібрано більше 85 000 тонн врожаю. Зокрема на площі 19 000 га намолочено: озимої пшениці – 80 000 тонн, озимого ячменю – 5 000 тонн, гороху – 3 000 тонн. Середня урожайність цьогорічного збіжжя склала 45 ц/га.

«Більшу частину урожаю ми збирали за допомогою власної техніки, лише в деяких господарствах для прискорення проведення жнив використовували орендовані зернозбиральні комбайни, — розповідає директор з виробництва компанії ТАС АГРО Віктор Зидорович Белкот. — Незважаючи на примхи погоди, валові збори ранніх зернових повністю відповідають запланованим показникам. Хорошу урожайність компанія отримала завдяки чіткому дотриманню технологій вирощування, відповідальній роботі співробітників та якісній матеріально-технічній базі. Також в цьому сезоні вдало спрацювали елеватори компанії, своєчасно прийнявши на зберігання більше 80 000 тонн зернових нового урожаю. Переважна частина зерна за якісними показниками відповідає вимогам продовольчого».

Наразі в агрохолдингу відбувається обробіток ґрунту для посіву озимих культур, придбання нового обладнання та підготовка парку сільськогосподарської техніки до проведення осінніх робіт.

Залиште коментарій

Please enter your comment!
Please enter your name here