Агрохолдинг «МРІЯ» збільшить втричі площі під картоплею

Збільшити площі під картоплею з 634 га у цьому році до 2038 га у 2019-му, планує керівництво агрохолдингу «МРІЯ». Про це заявив операційний директор компанії Андрій Григоров.

За його словами, для реалізації довгострокової стратегії за картопляним напрямом у 2017 році агрохолдинг закупив насіння еліти у Німеччині та Нідерландах.

«Ми неодноразово наголошували на тому, що картопляний напрямок є стратегічним для «МРІЇ». З цієї причини «МРІЯ» цілеспрямовано збільшує площі під цією культурою: з 92 га в 2017 році до 634 га в 2018. У наступному році ми плануємо відвести під цю культуру вже 2038 га, – каже Андрій Григоров.

Станом на сьогодні Агрохолдинг «МРІЯ» завершив збирати врожай картоплі, середня врожайність культури по Компанії склала 377 ц/га, що є більшою від планових показників.

Частина врожаю картоплі цього року буде реалізована зовнішнім покупцям, а частина –  використана як насіннєвий матеріал.

Нагадаємо, як повідомляв LANDLORD, 12 вересня керівництво агрохолдингу «Мрія» офіційно підтвердило продаж всіх активів Саудівським бізнесменам

Схожі статті

Залиште коментарій

Please enter your comment!
Please enter your name here