25 найкращих топ-менеджерів аграрної галузі

Вони не бояться приймати рішення, впливають на процеси в компанії, а часом і вступають у суперечку із власником. Але саме завдяки цим топам розвиваються не лише компанії, в яких вони працюють, а й український агросектор в цілому.

 

Журнал Landlord вдруге вирішив підготувати рейтинг кращих топ-менеджерів українського агросектора. Ці люди щодня приймають виклик, доводячи свою ефективність. Під їх керівництвом багато компаній впоралися із кризою, поліпшили свої фінансові показники, вийшли на нові ринки, впровадили інновації.

До лонг-листу ми включили понад півсотні керівників агрохолдингів, компаній харчової промисловості, трейдерів, виробників насіння, засобів захисту рослин та сільгосптехніки. Урахувати намагалися всіх, хто має безпосереднє відношення до сільгоспвиробництва.

З рейтингу були виключені СЕО, що є мажоритарними акціонерами, а також нещодавно призначені топ-менеджери компаній.

Рейтинг топ-менеджерів формувався на основі оцінок експертів. До жюрі увійшли компанії, що спеціалізуються на пошуку та оцінці керівників вищої ланки: Pedersen & Partners, WE Partners, Boyden Global Executive Search, Ward Howell, інвестиційна компанія Dragon Capital, банки Crédit Agricole, ОТР, Райффайзен Банк Аваль, ПУМБ, аудиторська компанія Kreston GCG, агентство PR Service, юридична компанія Alexandrov & Partners, консалтингові агентства «ААА» та «УкрАгроКонсалт».

Експерти оцінювали топ-менеджерів за шкалою від 0 до 10 за трьома критеріями:

  • репутація (значимість і затребуваність на ринку, довіра з боку партнерів);
  • прозорість (готовність до спілкування зі ЗМІ, якість поширюваної інформації);
  • ефективність бізнесу (оцінка результатів діяльності компанії, ефективності інновацій тощо).

Після аналізу отриманих від експертів даних, підрахунку балів редакція склала шорт-лист із 25 найбільш ефективних, на думку ринку, топ-менеджерів.

Лідером нашого рейтингу вдруге став генеральний директор компанії ІМК Алекс Ліссітса. За п’ять років він зміг повністю переформатувати бізнес, оновити команду, знизити кредитну заборгованість. У цілому перша десятка помітно змінилася. До рейтингу не потрапили відразу кілька колишніх лідерів. З’явилися й нові герої. І ми із задоволенням представляємо їх ринку.

 

№1 АЛЕКС ЛІССІТСА

№2 ГЕБХАРД РОГЕНХОФЕР

№3 ЖЕЛЬКО ЕРЦЕГ

№4 ДЖОН ШМОРГУН

№5 АНДРЕАС ЛІР

№6 ЄВГЕН ОСИПОВ

№7 МИКОЛА ГОРБАЧЬОВ

№8 ЮРІЙ МЕЛЬНИК

№9 ЄНС БЕРЕНС

№10 АЛЛА ВЛАСЮК

№11 ДМИТРО ГОРШУНОВ

№12 ОЛЕНА ДУНІНА

№13 МАРІЯ ОСИКА

№14 ЄВГЕН РАДОВЕНЮК

№15 ІРИНА ПРИСЯЖНЮК

№16 ВОЛОДИМИР ОСАДЧУК

№17 ДМИТРО СКОРНЯКОВ

№18 РОМЕН ДЕСТЙО

№19 КАТЕРИНА РИБАЧЕНКО

№20 ВІКТОР КАРБІВСЬКИЙ

21 АРТЕМ КАЛАШНІК

№22 АСАД ЛАПШ

№23 ХОЛЬГЕР ВЕЛЬК

№24 МИКОЛА АГАРКОВ

№25 ПЕТЕР ЗАКСЕ

Схожі статті

Залиште коментарій

Please enter your comment!
Please enter your name here